میکروبلیدینگ یک روش نیمه دائمی برای طراحی و فرم دهی ابرو می باشد.میکروبلیدینگ یکی از روشهای آرایش نیمه دائم ابروهاست.
توسط روش میکروبلیدینگ و با استفاده از رنگهای ارگانیک و گیاهی خطوطی ظریف شبیه به تار موی ابرو در لایه زیرین پوست قرارداده میشود که در جهت رویش موهای ابرو قرار دارد و برا اساس مدل ابروهای مختلف میتوان استایلهای متفاوتی از میکروبلیدینگ را اجرا کرد.
آکادمی دایموند سعی بر این دارد که با توجه به فرم صورت هر شخص حالت ابروهای طبیعی تر را طراحی کند و در واقع با اجرای میکروبلیدینگ میتوان فرم دلخواهی را برای ابرو ایجاد کرد.
ابرو نقش بسیار مهمی در چهره دارد و همچنین ابرو میتواند ظاهر شخص را بسیار جذاب تر نشان دهد و یا برعکس چهره را خشن نشان بدهد.
از آنجایی که فرم صورت هر شخص با دیگری کاملا متفاوت است یک پیگمنتر در ابتدا باید علم شناخت چهره را به خوبی بلد باشد و بر اساس استاندارد های صورت هر شخص طراحی ابروی مناسبی را ایجاد کند و همچنین ایجاد تقارن در صورت نکته بسیار مهمی است.
آکادمی دایموند در ابتدا قرینه سازی چهره هر شخص را بر اساس استاندارد های صورت هر شخص به طور اصولی آموزش میدهد و سپس برای اجرای میکروبلیدینگ بعد از ایجاد تقارن با توجه به رویش موهای ابرو هر شخص استایلهای متفاوتی را برای ایجاد ابرویی طبیعی تر در نظر دارد.

در اکادمی دایموند براوز هر هنرجو بعد از اتمام دوره آموزشی و دریافت سرتیفیکیت آکادمی میتواند با ارسال نمونه کارها برای مستر خود مراحل زیر را طی کند و پیشرفت داشته باشد.آکادمی دایموند با پشتیبانی همیشگی (بدون محدودیت زمانی) طی کردن این مراحل را برای شما آسان تر میکند.

نظر خود را بنویسید